czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 2849

Od 17 lipca na "Żwirownię" w Kaniowie może wejść więcej osób

Na popularną również wśród mieszkańców Czechowic-Dziedzic "Żwirownię" od piątku, 17 lipca może wejść więcej osób - to efekt zmiany przepisów wprowadzonych przez Radę Ministrów.

Reklama

żwirownia w Kaniowie
"Żwirownia" w Kaniowie · fot. www.bestwina.pl


Od piątku, 17 lipca na terenie ORiSW w Kaniowie, popularnie zwanym "Żwirownią", może przebywać maksymalnie 1000 osób oraz 10 osób z obsługi. Tak jak poprzednio liczba osób jest limitowana - decyduje kolejność wejścia.

- Jednocześnie informujemy, że inne wprowadzone obostrzenia i zalecenia sanitarne w szczególności dotyczące zakrywania ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowania dystansu społecznego dalej będą obowiązywały. Dlatego prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem ORISW, jak również z ograniczeniami i zaleceniami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią koronawirusa zamieszczone na stronie Urzędu Gminy Bestwina lub na ORiSW przed wejściem na obiekt - informuje Urząd Gminy Bestwina. Szczegółowy regulamin przebywania na ORiSW w Kaniowie dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.