czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2007
  • wyświetleń: 9375

Budka Suflera na początek lata!

Niemała gratka dla wszystkich wielbicieli polskiej muzyki rockowej. Wieczorem w sobotę 30 czerwca na stadionie MOSiRu zagrała Budka Suflera.

Budka Suflera na początek lata!
Budka Suflera będzie koncertować w Czechowicach.


- Uważam, że koncert Budki Suflera był bardzo udany - powiedział burmistrz Marian Błachut. - Cieszę się, że mogłem osobiście powitać w naszym mieście liderów zespołu - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, czy Tomasza Zaliszewskiego.

Koncert Budki Suflera uświetnił czechowickie Powitanie Lata. Obecni na stadionie usłyszeli największe przeboje zespołu i zapewnienie, że to nie koniec wielkich koncertów w naszym mieście już wkrótce, w sierpniu na Dni Czechowic zagrają Kombii i Dżem!

- Profesjonalizm, wielka charyzma, potężny głos lidera i niezapomniane przeboje - nasze miasto zasługuje na gwiazdy tego pokroju. W imieniu własnym i organizatorów koncertu chciałem bardzo podziękować naszym mieszkańcom i wszystkim gościom, którzy przybyli w sobotę na stadion MOSIR, by wspólnie uczestniczyć w Powitaniu Lata. - dodał burmistrz

smm / pless.pl

Źródło: UM Czechowice-Dziedzice

-------------------------------

Program sobotniej imprezy na stadionie MOSiRu:

16.00 Widowisko muzyczne "W krainie dalmatyńczyków"

17.00 Zespół Rebelia

18.00 Zespół Hendon

19.00 Zespół Nagar

20.30 Gwiazda wieczoru - zespół BUDKA SUFLERA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.