czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • wyświetleń: 1792

Co dalej z "Inicjatywą Lokalną"? Dziś posiedzenie komisji w tej sprawie

Dziś o godzinie 16.00 w sali 305 budynku czechowickiego Urzędu Miejskiego odbędzie się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Przedmiotem obrad będzie omówienie założeń w sprawie projektu uchwały o "Inicjatywie Lokalnej".

Reklama

Plac Jana Pawła II, fontanna, Urząd Miejski
Plac Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


29 listopada 2019 r. stowarzyszenie "Twój Samorząd" złożyło w Urzędzie Miasta petycję o podjęcie działań zmierzających do przyjęcia przez Radę Miejską w Czechowicach-Dziedzicach uchwały o "Inicjatywie Lokalnej". Petycja spotkała się wtedy z odmową. Na lutowej sesji Rady Miejskiej została odrzucona w głosowaniu, o czym portal czecho.pl pisał tutaj. Wcześniej, bo na przełomie września i października 2019 roku, inicjatywę w tym temacie podjął czechowicki klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, dlatego przyszły kształt projektu uchwały o "Inicjatywie Lokalnej" będzie przedmiotem obrad Komisji Polityki Społecznej czechowickiej RM.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.