czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1107

Szef dzielnicowych obchodził jubileusz

W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej w dniu 15 czerwca miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach aspirant sztabowy Józef Kobiela świętował 35 lat służby.

To najstarszy stażem policjant wśród pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i podległych jej komisariatach. Policyjnemu Nestorowi Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Krzysztof Mancewicz podziękował za lata nienagannej służby, zaangażowanie w służbie i chęć do dzielenia się doświadczeniem z młodszymi policjantami. Policjant został uhonorowany listem gratulacyjnym i nagrodą pamiątkową.

57-letni asp. szt. Józef Kobiela służbę rozpoczął w Bielsku-Białej 16 czerwca 1972 roku. Zaczynał, jak większość policjantów, w komórkach patrolowych. W 1977 roku przeniósł się do komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie po pewnym czasie awansował na stanowisko dowódcy plutonu patrolowego. Od 1995 roku kieruje pracą czechowickich dzielnicowych.

Dla Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach podinspektora Bogdana Ogrockiego asp. szt. Kobiela jest niezwykle cennym podwładnym. Komendant ceni go za wiedzę i zaangażowanie oraz umiejętnie kierowanie podległym Rewirem Dzielnicowych. Ogrocki dopowiada, że Kobiela ma jeszcze jedną ważną zaletę - dopisuje mu zdrowie i nie korzysta ze zwolnień lekarskich od co najmniej czterech lat. Pozostaje tylko pogratulować szanownemu Jubilatowi i życzyć stu lat!

KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.