Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • wyświetleń: 5160

W poniedziałek i wtorek sześć nowych zakażeń koronawirusem

Poniedziałek i wtorek to kolejne dni, w których zanotowano kolejne zakażenia koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice. Bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wykazała, że na COVID-19 zachorowało sześć kolejnych osób z naszej gminy.

koronawirus
fot. pixabay.com


W sumie do tej pory w gminie Czechowice-Dziedzice zanotowano 76 zakażeń koronawirusem, z czego 47 osób ozdrowiało a dwie zmarły. Aktywnych przypadków zachorowań koronawirusem w naszej gminie mamy 27. 101 czechowiczan poddanych jest kwarantannie, a 137 pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj