czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 2602

"Utworzenie mieszkania chronionego" - trwają konsultacje społeczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Trwają konsultacje społeczne projektu pod nazwą "Utworzenie mieszkania chronionego".

Reklama

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach
fot. www.ops.czechowice-dziedzice.pl


Projekt polegać będzie na wykorzystaniu dostępnej infrastruktury publicznej na cele społeczne poprzez remont zdegradowanego mieszkania celem utworzenia mieszkania chronionego dla osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem.

W tym celu zdegradowane mieszkanie o powierzchni 57,43 m2 (łazienka z WC, kuchni, 2 pokoje, przedpokój), które znajduje się w zasobach gminy zostanie dostosowane do standardów mieszkania chronionego dla 4 osób.

Mieszkanie zostanie wyposażone w instalację alarmową oraz instalację internetową oraz w meble, sprzęt kuchenny, urządzenia agd i rtv.

Planowany okres realizacji zadania to lata 2021- 2022 rok, a jego budżet to 293 254,32 zł (Szacowane dofinansowanie będzie wynosić 254 626,73 zł).

Uwagi można zgłaszać na adres: sekretariat@ops-czdz.pl, pisemnie na dzienniku podawczym adresując na Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Kolejowa 37, w terminie do 28.07.2020 r. do godz. 10.00.

mp / czecho.pl
źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj