Wiadomości

  • 28 lipca 2020
  • wyświetleń: 3296

Bez bezpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Skarbowym

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach, ze względów bezpieczeństwa, wstrzymał bezpośrednią obsługę mieszkańców. Ograniczenie dostępu potrwa do 7 sierpnia.

PIT, zeznanie podatkowe
fot. czecho.pl


W tym czasie klienci mogą korzystać wyłącznie z form zdalnego kontaktu z jednostką. Numery uruchomionych telefonów dostępnych od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.30 oraz adres e-mail można znaleźć na stronie internetowej urzędu w komunikacie "W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta".

W urzędzie przed wyjściem została wystawiona specjalna urna do złożenia dokumentów dostarczonych osobiście w formie papierowej np. deklaracji lub pism (z oczywistych względów nie będzie potwierdzony odbiór).

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Podatki można rozliczyć dzięki bezpłatnej aplikacji elektronicznej e-Deklaracje, która dostępna jest w serwisie podatki.gov.pl. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z KAS.

mp / czecho.pl

źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj