czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 3132

Koronawirus w gminie: w środę trzy nowe zakażenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podała najnowsze dane na temat nowych zakażeń koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice. Jak podaje Sanepid, w ciągu ostatniej doby zanotowano trzy nowe zachorowania na COVID-19.

Reklama

koronawirus
fot. pixabay.com


Jak informuje bielski Sanepid, do tej pory w gminie Czechowice-Dziedzice koronawirusem zakażonych zostały 122 osoby, z czego 53 czechowiczan już ozdrowiało, a dwóch zmarło. Pięciu mieszkańców naszej gminy jest nadal hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych. Zwiększyła się również liczba osób w kwarantannie - jest ich obecnie 199, a 8 pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

Na razie nie są jeszcze znane wyniki badań przesiewowych górników, które były wykonane wczoraj pod PG Silesia. Jak poinformowała portal czecho.pl Małgorzata Bajer, rzeczniczka czechowickiego zakładu, spodziewane one są dzisiaj po południu lub jutro.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj