czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 lipca 2020
  • wyświetleń: 2651

Nocne prace przy wodociągach. Dlaczego właśnie wtedy?

W ostatnich tygodniach w gminie Czechowice-Dziedzice prowadzone są prace przy konserwacji sieci wodociągowej. Dlaczego działania są prowadzone w nocy? Sprawę wyjaśnia czechowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Reklama

Dlaczego prace przy konserwacji wodociągów są prowadzone w nocy?
Dlaczego prace przy konserwacji wodociągów są prowadzone w nocy? · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


- Szkoda, że ze względu na prace prowadzone przez PWiK w nocy okoliczni mieszkańcy nie mogą wtedy spać - zwraca uwagę jedna z mieszkanek centrum Czechowic-Dziedzic, gdzie w ostatnim czasie prowadzone były prace przy konserwacji wodociągów.

Dlaczego działania PWiK są prowadzone właśnie w nocy? Sprawę wyjaśnia miejska spółka. - Informujemy, że aby zminimalizować uciążliwość prowadzonych przez nas działań, skutkujących m.in. ograniczeniami w dostawach wody czy utrudnieniami w ruchu - pracujemy dla Państwa w godzinach nocnych. Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy - zwraca uwagę PWiK.

W ostatnim czasie PWiK prowadziło prace między innymi przy ulicy Studenckiej, gdzie został wymieniony węzeł zasuw. Podobne działania czechowicka spółka prowadziła przy ulicy Studenckiej.

Warto też zauważyć, że wszelkie informacje na temat prowadzonych przez siebie prac czy też awarii sieci wodociągowych PWiK podaje na swoim profilu na Facebooku.

mp / czecho.pl
źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.