Wiadomości

  • 2 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2277

"Kontakt-Simon" włączył się w akcję "GaszynChallenge"

Nie tylko instytucje publiczne czy drużyny sportowe włączyły się do akcji #GaszynChallenge. Pieniądze na konto zbiórki wpłaciła firma "Kontakt-Simon" z Czechowic Południowych.

Loading...


Czechowicka spółka wpłaciła na konto akcji "Gaszyn Challenge" 1921 złotych. Dlaczego właśnie tyle? To własnie w tym roku "Kontakt-Simon" rozpoczął produkcję.

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, "Kontakt-Simon" postanowiło podjąć wyzwanie dla malutkiego Maciusia cierpiącego na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10 złotych, a jeśli wykonają to 5 złotych. Wszystkie środki trafią na konto Maciusia. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.