Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2552

Będzie remont nawierzchni ulepszonych. Ogłoszono przetarg

Drogi w Czechowicach-Dziedzicach doczekają się odnowienia. Właśnie ogłoszono przetarg na "Remonty nawierzchni ulepszonych na terenie gminy".

Ulica Węglowa, droga, chodnik
Będzie remont nawierzchni ulepszonych. Ogłoszono przetarg · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Przedmiot zamówienia pod nazwą: "Remont nawierzchni ulepszonych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice" obejmuje między innymi: frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznych, cięcie i rozbiórki różnych nawierzchni jezdni lub ich przełożenie, rozbiórkę krawężników i obrzeży lub ich przełożenie, rozebranie nawierzchni chodników, rozebranie urządzeń odwadniających drogi, częściowe rozbiórki podbudowy, rozebranie nawierzchni tłuczniowych lub z frezu asfaltowego, regulację wysokościową pokryw studni kanalizacyjnych i kratek ściekowych, zaworów wodociągowych i gazowych, prace ziemne, wykonanie rowków pod ławę i krawężniki, ułożenie krawężników wtopionych i wystających na ławie betonowej, wykonanie podbudowy tłuczniowej, wzmocnienie tłuczniem istniejących warstw podbudowy, wykonanie stabilizacji gruntu cementem, ułożenie nawierzchni chodników i wjazdów z kostki brukowej betonowej, oczyszczenie i skropienie asfaltem warstw nawierzchni, wykonanie warstw wiążących i ścieralnych z mas mineralno-bitumicznych, wykonanie wjazdów z mas mineralno-bitumicznych lub kostki brukowej betonowej ograniczonych obrzeżami, ścinanie i utwardzenie poboczy, zabudowa urządzeń odwadniających drogi, prace wykończeniowe, wywóz odpadów powstałych w czasie wykonywania prac wraz z przekazaniem ich do utylizacji.

Firma, która wygra przetarg, będzie miała czas na zrealizowanie zamówienia do 18 grudnia tego roku. Planowane roboty drogowe będą kosztować gminę 514 tysięcy złotych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.