Wiadomości

 • 17 sierpnia 2020
 • 25 sierpnia 2020
 • wyświetleń: 7718

Wakacyjne Warsztaty - Klub Sportowy Strong Life

Artykuł sponsorowany:

Czechowicki Klub Sportowy Strong Life podsumował swoje wakacyjne warsztaty. Ponadto klub prowadzi już nabór do nowych grup!

Wakacyjne Warsztaty- Klub Sportowy Strong Life · fot. Elżbieta Zarębska


Klub Sportowy Strong Life to sekcje:
 • Kulturystyki,
 • Fitness,
 • Trójboju Siłowego.


To też bardzo prężnie działająca sekcja Fitness Sportowy Dzieci.

Prowadzimy dla najmłodszych zajęcia:
 • Akrobatyki,
 • Gimnastyki Artystycznej
 • Jazzu i Choreografii,
 • Warsztaty w Parku Trampolin


Pracujemy w zespołach rekreacyjnym i sportowym. Ponadto przygotowujemy dzieci do startu w zawodach PZKFiTS w kategorii Fitness Dzieci. Jesteśmy organizatorem imprezy "Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka''. Organizujemy Warsztaty Tematyczne dedykowane najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

Za nami Wakacyjne Warsztaty Super Dzieciaków. Tegoroczne Warsztaty ze względów bezpieczeństwa odbywały się w formie stacjonarnej i zostały przeniesione z sali gimnastycznej na świeże powietrze, co dało nam możliwość przez cały wakacyjny lipiec nie tylko doskonale się bawić, ale również wiele się nauczyć i poznać.

Wspólnie w bezpiecznych warunkach mogliśmy uczestniczyć w:
 • Warsztatach Jazdy Konnej,
 • Warsztatach ABC Wspinaczki,
 • Warsztatach Akrobatyki,
 • Podchodach i poszukiwaniu skarbu,
 • Warsztaty Kulinarne,
 • Survival i Paintball.


Obecnie wraz z powrotem do szkół organizujemy nabór do nowych grup. Zajęcia w naszym Klubie odbywają się się w poniedziałki, środy, a na zajęciach w formie warsztatów spotykamy się w sobotę. Dzieci lubiące aktywnie spędzać czas zapraszamy do udziału w naszych zajęciach.

Klub Sportowy Strong Life

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145

tel. 604 248 845

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj