Wiadomości

  • 14 sierpnia 2020
  • 16 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 8085

[WIDEO] Spięcie na linii kierowca BMW - pieszy zakończone bijatyką!

Do incydentu doszło 30 lipca na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Wałowa w Bielsku-Białej. Kierowca samochodu marki BMW pobił pieszego, którego chwilę wcześniej o mało co nie rozjechał na przejściu dla pieszych.Z relacji autora nagrania wynika, że mężczyzna w niebieskiej koszulce przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Kierowca białego BMW musiał gwałtownie hamować i zatrąbił. Najprawdopodobniej pieszy wykonał jakiś gest w stosunku do kierowcy i ten postanowił wyjaśnić pieszemu swoje racje. Zakrwawiony pieszy po zajściu oddalił się w stronę ulicy Barlickiego. Kierowca odjechał z piskiem opon.

Jak udało nam się ustalić, do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej nie wpłynęło żadne zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej w tej sprawie (ściganie tego typu przestępstwa odbywa się z oskarżenia prywatnego).

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.