• 17 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2447

Setny medal zawodnika MKS na Mistrzostwach Polski

Zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice, Marcin Grzybowski, zdobył swoje 99. oraz 100. medale w Mistrzostwach Polski Seniorów. Tym razem nasz narodowy czempionat odbył się w miniony weekend na torze regatowym Malta w Poznaniu.

Setny medal zawodnika MKS na Mistrzostwach Polski · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

W minioną sobotę, 15 sierpnia zawodnik czechowickiego MKS zdobył srebrny medal na dystansie 500 metrów. Dzień później Grzybowski zajął trzecie miejsce w kategorii C1 na dystansie 5000 metrów. Był to setny medal czechowiczanina w jego dotychczasowej karierze!

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice