czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 2134

MOSiR przypomina zasady korzystania z pływalni "Wodnik"

Od czerwca tego roku kryta pływalnia "Wodnik" przy ulicy Legionów działa w nowej rzeczywistości według zasad zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Z początkiem września czechowicki MOSiR zaktualizował zasady korzystania z obiektu.

Reklama

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Basen,Wodnik,MOSiR,fotodnia,instagram
MOSiR przypomina zasady korzystania z pływalni "Wodnik · fot. mp / czecho.pl


Wśród najważniejszych punktów regulaminu jest ten o przestrzeganiu dystansu społecznego. W szatni, w strefie z prysznicami, toaletach, na hali basenowej oraz w nieckach basenów, także podczas pływania należy zachować dystans 2 metrów za wyjątkiem osób wspólnie zamieszkujących.

MOSiR Czechowice-Dziedzice informuje również, że na obiekcie obowiązuje noszenie osłon nosa i ust przez użytkowników, z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie - osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szatni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

A co z osobami, które nie są klientami basenu, a przyjeżdżają do niego na przykład po to, aby odebrać dzieci z zajęć odbywających się w obiekcie? - Zabrania się siadania, odpoczynku i oczekiwania lub przedłużania pobytu w pomieszczeniach obiektu. Należy ograniczyć pobyt w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się - czytamy w regulaminie.

Nowe zasady dotyczące reżimu sanitarnego obowiązują od 1 września 2020 roku. - Celem wdrażanych procedur jest dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników i użytkowników pływalni oraz minimalizacja ryzyka zakażenia użytkowników, pracowników obiektów oraz innych osób z zewnątrz - informuje czechowicki MOSiR.

Osoba, która podczas przebywania na obiekcie nie stosuje się do przepisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, regulaminu krytej pływalni "Wodnik" MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach oraz do szczegółowych zasad korzystania z pływalni "WODNIK" może być wyproszona z pływalni bez zwrotu opłaty za pobyt.

Pełen regulamin dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.