Wiadomości

  • 20 sierpnia 2020
  • 21 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 19540

[FOTO] Wyciek amoniaku na terenie MOSiR. Usterkę usunięto

W czwartkowy wieczór doszło do ewakuacji terenów MOSiR Czechowice-Dziedzice. Powód? Wyciek amoniaku z instalacji lodowiska. Na miejscu działały straż pożarna, w tym służby chemiczne, oraz straż miejska.

Ewakuacja basenu MOSiR
Ewakuacja basenu MOSiR · fot. mp / czecho.pl


Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 18.15. Według informacji przekazanych portalowi czecho.pl przez służby, na terenie MOSiRu doszło do rozszczelnienia zbiornika z amoniakiem z instalacji lodowiska. Na miejscu interweniowały liczne jednostki straży pożarnej, w tym służby chemiczne, oraz straż miejska. Na czas akcji straży pożarnej wjazd na teren MOSiR przy ulicy Legionów był niemożliwy.

Akcja straży pożarnej przy MOSiR Czechowice -Dziedzice - 20.08.2020 · fot. OSP Czechowice


Jak informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice, po usunięciu usterki basen letni MOSiR został ponownie otwarty dla odwiedzających dzisiaj o godzinie 16.00. Korty tenisowe pozostają zamknięte do czasu ich uporządkowania.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.