Wiadomości

  • 21 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2346

Środa na czechowickich drogach. Podsumowanie działań policji

Miniona środa, 19 sierpnia nie była spokojnym dniem na drogach w Czechowicach-Dziedzicach. W naszym mieście doszło do kilku zdarzeń drogowych. Podsumowujemy działania policji.

Kolizja Seata oraz Opla na ulicy Mazańcowickiej
Kolizja Seata oraz Opla na ulicy Mazańcowickiej · fot. Nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło około godziny 10.30 na ulicy Mazańcowickiej, gdzie doszło do kolizji Seata oraz Opla. Około 15.00 na ulicy Kolejowej kierujący pojazdem Ford podczas parkowania uszkodził Land Rovera. Pół godziny później na ulicy Górniczej w rejonie przejazdu kolejowego doszło do kolejnej kolizji - tym razem BMW i Peugota.

Kolizja w rejonie skrzyżowania DK-1 z ulicą Węglową
Kolizja w rejonie skrzyżowania DK-1 z ulicą Węglową · fot. Nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Niespokojnie było na drodze krajowej nr 1. Przed 14.00 w rejonie skrzyżowania krajowej "jedynki" z ulicą Legionów doszło do kolizji samochodów Renault oraz Mercedesa. Kilkanaście minut później w rejonie skrzyżowania "dwupasmówki" z ulicą Węglową doszło do groźnie wyglądającego zderzenia Volksvagena z cysterną. Po 18.00 doszło do kolejnej kolizji w rejonie skrzyżowania DK-1 z ulicą Legionów - tym razem Hyundaia oraz Fiata.

Wszyscy sprawcy powyższych zdarzeń zostali ukarani mandatami karnymi.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.