Wiadomości

  • 21 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4245

Koronawirus w gminie: Już tylko 28 aktywnych przypadków

Z dnia na dzień zwiększa się liczba nowych ozdrowieńców z COVID-19 w gminie Czechowice-Dziedzice. Według raportu bielskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, w naszej gminie mamy już tylko 28 aktywnych przypadków zachorowań na SARS-CoV-2.

koronawirus, kwarantanna
Koronawirus w gminie: Już tylko 28 aktywnych przypadków · fot. pixabay.com


Według raportu bielskiego Sanepidu z piątku, 21 sierpnia w gminie Czechowice-dziedzice od początku epidemii koronawirusem zakaziło się 166 osób (wzrost względem raportu z poprzedniego dnia o jeden przypadek). Ozdrowiało 136 mieszkańców naszej gminy - ostatniej doby przybyło pięciu nowych ozdrowieńców.

37 czechowiczan przebywa w kwarantannie domowej

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj