Wiadomości

  • 28 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 10978

[FOTO] Złodziej uciekał z kradzionym piwem na rowerze. Został potrącony

Najpierw miał skraść alkohol z pobliskiego sklepu, później wpadł pod nadjeżdżający samochód. Do takiej sytuacji doszło dziś po godzinie 14.00 na ulicy Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach.

Wypadek na ulicy Topolowej - 28.08.2020 · fot. Bielskie Drogi


W piątek, 28 sierpnia o godzinie 14.00 pijany mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu ze sklepu znajdującego się przy ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. Złodziej, chcąc pośpiesznie oddalić się spod placówki przed jej ochroną, wsiadł na rower i zaczął uciekać. Jednak nie zdążył zajechać daleko - kilka chwil później wpadł pod nadjeżdżający ulicą Topolową samochód. W wyniku wypadku mężczyzna doznał urazu głowy. Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe.

Część piw została odzyskana i wróciła na salę sprzedażową. Złodziej został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie roweru w stanie nietrzeźwości. W sprawie kradzieży będą prowadzone czynności wyjaśniające, najpewniej zakończone wnioskiem o ukaranie skierowanym do sądu.

sid, ar, mp / czecho.pl

źródło: FB/bielskiedrogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.