Wiadomości

  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 2336

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi!

Końcem sierpnia Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Pętla" w reżyserii Patryka Vegi. Już dziś kup bilet i poznaj prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP. "Pętla" wejdzie na ekrany 4 września. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

pętla
Kadr z filmu Pętla - najnowszej produkcji w reżyserii Patryka Vegi · fot. materiały prasowe


Patryk Vega uwielbia prowokować widownię tworząc produkcje nie tylko kontrowersyjne, ale i niesamowicie popularne. Teraz reżyser powraca do Służb Specjalnych i Pitbulla z najnowszym filmem "Pętla". Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet.

W filmie "Pętla" pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na tydzień premierowy 4-10 września br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez http://www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu "Pętla" są wyłączone z rezerwacji.

pętla Vegi

ar / czecho.pl

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj