czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2020
  • 19 września 2021
  • wyświetleń: 19745

Kabaret Paranienormalni w MDK z programem "Bez znieczulenia"

Za nami:

Zarezerwujcie tę datę w kalendarzu! Kabaret Paranienormalni z programem "Bez znieczulenia" wystąpi w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach już 19 września! Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na niedzielny występ grupy w czechowickim MDK.

Reklama

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. "Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

"Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Kabaret wystąpi przed czechowicka publicznością w niedzielę, 19 września o godz. 15.30.

Bilety dostępne w serwisie biletyna.pl: biletyna.pl/event/view/id/137590

paranienormalni


Konkurs

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.