czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2020
  • wyświetleń: 8146

Zabrzeg: Udostępniono przejście pod wiaduktem na Sikorskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Kilka godzin później, niż planowano, ale już jest. W poniedziałek po południu udostępniono pieszym oraz rowerzystom przejście pod nowobudowanym wiaduktem kolejowym, który przebiega nad ulicą Sikorskiego w Zabrzegu.

Reklama

Zabrzeg, przejście, sikorskiego
Zabrzeg: Udostępniono przejście pod wiaduktem na Sikorskiego · fot. mp / czecho.pl


Przejście miało być udostępnione pieszym i rowerzystom w poniedziałek rano, jednak, jak poinformował portal czecho.pl główny wykonawca robót, firma Budimex, podczas budowy przeprawy wynikły problemy, które uniemożliwiły jego otwarcie o poranku, dlatego też przejście otwarto po południu.

Tunel, Zabrzeg, sikorskiego
Tunel pomiędzy ulicami Gminną i Miliardowicką w Zabrzegu. · fot. mp / czecho.pl


Równocześnie z otwarciem przejścia pod wiaduktem nad ulicą Sikorskiego zamknięty zostanie tunel pomiędzy ulicami Gminną i Miliardowicką, tuż obok dworca PKP w Zabrzegu.

W związku z trwającą modernizacją linii kolejowej na trasie Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg, od środy 9 września, wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej linii nr 1 i 1S. Portal czecho.pl pisze o tym tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj