czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 1390

Zebranie Osiedla Czechowice Górne o zmianach w budżecie na 2020 rok

Za nami:

Zarząd Osiedla Czechowice Górne zaprasza na ogólne spotkanie mieszkańców, które odbędzie się we wtorek, 8 września o godzinie 18.00 w "Agronomówce" przy ulicy Mazańcowickiej 68.

Reklama

konferencja, szkolenie,wybory, zebranie, spotkanie
Zebranie Osiedla Czechowice Górne o zmianach w budżecie na 2020 rok · fot. sxc.hu


- Przedmiotem zebrania będzie głosowanie nad uchwałą Ogólnego Zebrania Mieszkańców umożliwiającą Zarządowi osiedla dokonywanie zmian zadań w trakcie roku budżetowego w ramach przyznanych środków finansowych w uchwale budżetowej Osiedla na rok 2020 - informuje Patrycja Zemanek, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Czechowice Górne.

- Jeśli uchwała zostanie przegłosowana na tak, Zarząd osiedla będzie miał możliwość przesunięcia środków pomiędzy zadaniami (np. 20.000 złotych z "Katarzynek") na inne zadania, np. remont dróg. Coroczne Ogólne Zebranie Mieszkańców, na którym m.in. będzie głosowany budżet na 2021 rok odbędzie się jak zwykle pod koniec października - czytamy na stronie www.czechowice-gorne.pl.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-gorne.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.