czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 5577

O krok od tragedii: nastolatek chciał popełnić samobójstwo

W poniedziałek, 31 sierpnia młody mężczyzna stanął na krawędzi wiaduktu kolejowego przy ulicy Traugutta. 17-latek chciał popełnić samobójstwo. Interweniowali funkcjonariusze straży miejskiej, policji oraz pogotowie ratunkowe. O akcji czechowicka straż miejska poinformowała we wtorek, 8 września.

Czechowicka straż miejska wzbogaciła się o nowy samochód - 07.07.2020
O krok od tragedii: nastolatek chciał popełnić samobójstwo · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie około godziny 18.45. Strażnicy miejscy udali się pilnie na wiadukt kolejowy przy ulicy Traugutta, gdzie według zgłoszenia świadka młody mężczyzna chce popełnić samobójstwo, próbując skoczyć z obiektu na torowisko.

Przybyły na miejsce patrol przeprowadził rozmowę z 17-letnim mężczyzną, który po chwili oznajmił funkcjonariuszom, że nie wie co go skłoniło do decyzji o odebraniu sobie życia. Na miejsce przybyło również pogotowie ratunkowe oraz policja, którym przekazano dalsze czynności.

mp / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.