czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 2302

Porażka w Międzybrodziu na własne życzenie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Za nami mecz w którym raczej mało kto spodziewał się utraty punktów po stronie Rotuza. Co więcej z przebiegu meczu również nie zapowiadało się że ekipa z Bronowa straci choćby jeden punkt. A jednak, jak się chce to można...

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Oczywiście wykluczone jest że Rotuz chciał stracić punkty. Ba! Robił wszystko aby zdobyć ich komplet, niestety robił to pechowo i nieudolnie. W dodatku gospodarze mieli zdecydowanie szczęśliwy dzień. Trzy strzały i dwa gole... Ale po kolei. Pierwsze 10 minut piłkarze z Bronowa nie schodził z połowy Żaru, może nie stworzył groźnej sytuacji jednak nie dopuszczał do głosu rywali. Gdy jednak Międzybrodzie wyszło z własnej połowy w 11 minucie, to od razu zdobyło gola po szybkiej akcji skrzydłem, Krysta odbił piłkę wprost pod nogi rywala a ten niepilnowany otworzył wynik meczu. W odpowiedzi Feruga znalazł się na 5 metrze pola karnego rywali, jednak minimalnie przestrzelił. W tym momencie powinno być 1-1... ale nie było. Po 25 minutach "bicia głową w mur (i to solidny niczym góra Żar)", Rotuz w końcu zdołał wyrównać po ładnym prostopadłym podaniu z głębi pola, Cyroń zachował mnóstwo zimnej krwi w sytuacji sam na sam.

Gdy wydawało się że to Rotuz pójdzie za ciosem... to jednak nie poszedł. To właśnie wtedy nastąpiła strata piłki tuż przed własnym polem karnym, a zawodnik gospodarzy oddał chyba strzał życia w samo okienko bramki Krysty. W drugiej połowie to goście musiał atakować i dokładnie to robił. Jednak w dalszym ciągu bez szczęścia i skutku. Po raz kolejny Feruga zmarnował wyborną sytuację "sam na sam" z bramkarzem, następnie jego koledzy zaprzepaścili stworzenie lub w samo wykończenie kolejnych sytuacji bramkowych.

W międzyczasie gospodarze przeprowadzili jedną akcję bramkową, zneutralizowaną przez wyjście z bramki Krysty. Końcówka meczu już była bardzo nerwowa , ponieważ przyjezdni marnowali kolejne sytuacje na wyrównanie, a obie drużyny zamiast grać w piłkę skupiły się na wzajemnych prowokacjach... Po ostatnim gwizdku sędziego okazało się że "laga do przodu" to ciągle dobra taktyka w "A" klasie. Niestety uczciwie trzeba przyznać że drużyna z Bronowa mimo wielu argumentów po prostu tego meczu nie potrafiła wygrać.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


LKS Żar Międzybrodzie Bialskie vs UKS Rotuz Bronów 1:2
11′ Kasperek
35′ Cyroń
42′ Dudziak

Skład Żaru:
Kliś, Orawczak, Martyniak, Jaśkowiec, Dudziak A., Dudziak M., Waluś M. (65′ Urbaniec), Rosegnal, Ścieszka (46′ Szczepaniak), Kasperek (72′ Stwora), Waluś J. (88′ Szczypka)
Żółte kartki: Ścieszka, Waluś M., Dudziak M., Stwora, Orawczak

Skład Rotuza:
Krysta, Sosna (46′ Miszczak), Bieńko, Gomółka, Szczelina P., Cyroń, Świerkot, Wronka (80′ Mencnarowski), Papkoj (77′ Gaszczyk), Feruga, Dzida
Żółte kartki: Dzida, Szczelina P, Krysta, 2x Feruga
Czerwone kartki: 92′ Feruga (konsekwencja 2 żółtych), 93′ Papkoj (poza boiskiem)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj