czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2020
  • wyświetleń: 2989

Wideo-dnia: Słoneczne popołudnie w lasach zabrzeskich

Lato chyli się ku końcowi. Warto z tego powodu wybrać się w urokliwe miejsca naszej gminy, w tym do lasów w Zabrzegu. Być może do odwiedzenia tej części gminy Czechowice-Dziedzice zachęci Was poniższy filmik.

ReklamaZachęcamy do odwiedzenenia lasów w Zabrzegu! Lasy stanowią aż 744 hektary powierzchni tego sołectwa gminy Czechowice-Dziedzice. Do Zabrzega warto wybrać się również teraz - w weekend 12-13 września synoptycy przewidują piękną i słoneczną pogodę. Przed wyprawą w to miejsce warto jednak nasmarować się środkami na komary, które w tym roku są szczególnie aktywne...

Jeśli chcecie wybrać się w lasy zabrzeskie na rowerze, to polecamy Wam nasz artykuł z serii "Trasy rowerowe regionu, sezon 2020" pod tytułem "Zielone płuca regionu. Jedziemy w lasy zabrzeskie", w którym opisujemy trasy rowerowe w lasach w Zabrzegu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.