czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2020
  • 19 września 2020
  • wyświetleń: 4758

Nagrody Burmistrza dla sportowców reprezentujących naszą gminę

W czwartek, 17 września w czechowickim Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników i trenerów osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie.

Reklama

Nagrody Burmistrza dla sportowców reprezentujących naszą gminę
Nagrody Burmistrza dla sportowców reprezentujących naszą gminę · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Nagrody reprezentującym gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz ich trenerowi wręczali: burmistrz Czechowic-Dziedzic - Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej - Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Magdalena Kubik.

Gratulując sportowcom i trenerowi sukcesów, burmistrz Marian Błachut zachęcał nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza gminy Czechowice-Dziedzice, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców oraz poświęcających im swój czas trenerów i działaczy. Burmistrz podkreślał też, że sportowe sukcesy nagrodzonych są powodem do dumy dla całej społeczności Czechowic-Dziedzic i mają nieocenioną wartość dla promowania naszego miasta w kraju i za granicą.

Krótka, odbywająca się w reżimie sanitarnym uroczystość, była też okazją do wręczenia zawodnikom certyfikatu stopnia 1 Dan, czyli czarnego pasa, przyznanego przez Polski Związek Judo.

Nagrodzeni:


Trener:


Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice

  • Bogusław Tyl - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym.


Zawodnicy:Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice

  • Izabella Socha (w jej imieniu nagrodę odebrał tata - Robert Socha) - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów - III miejsce, Puchar Polski Juniorek i Juniorów - II miejsce, Puchar Polski Seniorek i Seniorów - VII miejsce,
  • Olaf Loska - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów - III miejsce

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.