czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 września 2020
  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 2309

[WIDEO] Burmistrz wspomógł zbiórkę dla Maciusia chorego na SMA

Burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut, wziął udział w challengu dla 2-letniego Maciusia z Jankowic, chorego na SMA. Jego zdrowie i życie uzależnione jest od podania bardzo drogiego leku, kosztującego 9,5 mln złotych.

Reklama

Loading...


W zbiórce pieniędzy na ten cel biorą udział tysiące ludzi dobrej woli, w tym samorządowcy, jednostki i instytucje. Do udziału w tej akcji burmistrz Czechowic-Dziedzic został nominowany, wspólnie z pracownikami Urzędu Miejskiego, przez Starostę Pszczyńską Barbarę Bandołę. - Dziękując za nominację, zapraszam wszystkich do wsparcia zbiórki pieniędzy na leczenie Maciusia. Potrzeba ogromnej kwoty, ale wierzę, że działając razem, możemy dokonać tego, co wydaje się niemożliwe. Trzymaj się Maciusiu, jesteśmy z tobą! - powiedział Marian Błachut.

Apelując o pomoc w zbiórce funduszy na leczenie Maciusia burmistrz Czechowic-Dziedzic do dalszej zabawy nominował Wójta Gminy Jaworze Radosława Ostałkiewicza, PWiK Czechowice-Dziedzice, Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej oraz OSP Ligota.

O co chodzi w wyzwaniu? Nominowani w ciągu 48h nagrywają życzenia dla Maciusia i nominują do wykonania zadania wybrane jednostki OSP, przyjaciół, organizacje, firmy. Następnie zamieszczają życzenia na fb i wpłacają minimum 5zł na lek w zbiórce na portalu siepomaga.pl.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.