czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2020
  • wyświetleń: 1953

Ulica Paderewskiego nie istnieje na mapie przy dworcu PKP

Ulica Paderewskiego, przy której znajduje się nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej, powstała w 2012 roku. Jak się okazuje, nie istnieje ona na mapie, która znajduje się przed dworcem PKP przy ulicy Kolejowej.

Reklama

Mapa, dworzec, szyld, kolejowa
Ulica Paderewskiego nie istnieje na mapie pod dworcem PKP · fot. mp / czecho.pl


Ulica Ignacego Jana Paderewskiego powstała w 2012 roku jako połączenie ulic Legionów i Sobieskiego. Co ciekawe, drogi tej nie ma na mapie, która znajduje się przed dworcem PKP przy ulicy Kolejowej. Co prawda widnieje ona już od kilku lat na mapach nawigacji czy też na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, jednak brak jej zaznaczenia na "zwykłej" mapie może być kłopotliwy dla starszych osób, które nie zawsze potrafią posługiwać się takimi aplikacjami, jak Google Maps. Co ważne, przy Paderewskiego znajduje się nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Paderewskiego, mapa
Mapa przy dworcu PKP. Brakuje na niej ulicy Paderewskiego · fot. mp / czecho.pl


Tablica, na której znajduje się mapa, należy do firmy SportPremium. Czy planuje ona powieszenie w gablocie aktualnej mapy? Nie wiemy. Mimo naszych starań nie udało nam się skontaktować z warszawską spółką. Jednak jak sprawdziliśmy, ulica Paderewskiego znajduje się na mapie miejskiej, która znajduje się kilkaset metrów dalej - przy rondzie Solidarności.

Mapa
Ulica Paderewskiego na mapie przy Rondzie Solidarności · fot. UM Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.