czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2020
  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 1705

Kolejna nocna przerwa w dostawie wody, tym razem na Szkolnej

Za nami:

Czechowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kontynuuje inwestycje związane z budową nowych punktów pomiarowych na sieci wodociągowej. W związku z tym mieszkańcy kolejnych ulic, tym razem Szkolnej i przyległych, powinni przygotować się na nocne przerwy w dostawie wody.

Reklama

kanalizacja, węzeł zasuw
Kolejna nocna przerwa w dostawie wody, tym razem na Szkolnej · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


PWiK Czechowice-Dziedzice, w nocy z 24 na 25 września będzie prowadzić prace związane z zabudową punktu pomiarowego na sieci wodociągowej Ø 160, zlokalizowanej w ulicy Szkolnej.

W związku z tym nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ulic Szkolnej (od ul. Narutowicza do ul. Tetmajera), Fałata (posesje nr 2, 6), Fredry, Norwida, Reja oraz Staszica w godzinach 22.00 - 6.00.

- Dzięki rozbudowanemu systemowi monitoringu, składającemu się obecnie z 28 punktów pomiarowych możemy na bieżąco analizować ciśnienie, rozbiory wody w danej sieci oraz skutecznie wykrywać i usuwać awarie - informuje PWiK.

mp / czecho.pl

źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.