czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 2199

[WIDEO] Miejskie spółki włączają się do pomocy dla Maciusia Cieślika

W miniony poniedziałek informowaliśmy, że burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut, wziął udział w challengu dla Maciusia Cieślika chorego na SMA. Do dalszej zabawy samorządowiec nominował między innymi PWiK oraz PIM. Na odpowiedź tych spółek miejskich nie trzeba było długo czekać.

Reklama

Miejskie spółki włączają się do pomocy dla Maciusia Cieślika
Miejskie spółki włączają się do pomocy dla Maciusia Cieślika · fot. https://www.facebook.com/pwikczechowice


W zbiórce pieniędzy na ten cel biorą udział tysiące ludzi dobrej woli, w tym samorządowcy, jednostki i instytucje. Do udziału w tej akcji burmistrz Czechowic-Dziedzic został nominowany, wspólnie z pracownikami Urzędu Miejskiego, przez Starostę Pszczyńską Barbarę Bandołę. - Dziękując za nominację, zapraszam wszystkich do wsparcia zbiórki pieniędzy na leczenie Maciusia. Potrzeba ogromnej kwoty, ale wierzę, że działając razem, możemy dokonać tego, co wydaje się niemożliwe. Trzymaj się Maciusiu, jesteśmy z tobą! - powiedział Marian Błachut, który do dalszej zabawy nominował między innymi czechowickie PIM oraz PWiK.

Na nominację PWiK odpowiedziało w środę, 23 września, nagrywając filmik z życzeniami. - Serdecznie Cię pozdrawiamy mały wojowniku! - napisali pracownicy spółki w opisie do wideo.

Loading...


W czwartek życzenia dla Maciusia wystosowała również czechowicka spółka PIM. - Tobie Maciusiu życzymy dużo wytrwałości w walce z chorobą, wszyscy głęboko wierzymy w to, że pokonasz chorobę! - napisali pracownicy PIM.

O co chodzi w wyzwaniu? Nominowani w ciągu 48h nagrywają życzenia dla Maciusia i nominują do wykonania zadania wybrane jednostki OSP, przyjaciół, organizacje, firmy. Następnie zamieszczają życzenia na fb i wpłacają minimum 5zł na lek w zbiórce na portalu siepomaga.pl.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.