czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2020
  • wyświetleń: 4775

"Ziemię szanujemy - śmieci segregujemy" - konkurs ekologiczny

Wznowiony został ekologiczny konkurs plastyczny dla uczniów szkół i przedszkoli pn. "Ziemię szanujemy, śmieci segregujemy" - poinformowało Biuro ds. Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

śmieci, kosze, odpady


Konkurs plastyczny związany z segregacją odpadów dotyczy przedstawienia sposobów na ograniczenie wytwarzania odpadów, wiedzy o segregacji odpadów i ich ponownego przetwarzania. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli oraz do dzieci w wieku szkolnym uczęszczających do klas I - III szkół podstawowych - placówek oświatowych z terenu Gminy Czechowice - Dziedzice.

"Ziemię szanujemy - śmieci segregujemy" rozpoczyna się w 1 października 2020 roku o godzinie 8.00. Prace plastyczne wraz z kartą zgłoszeniową, którą należy przyczepić na odwrocie pracy oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i publikowanie pracy oraz wykorzystanie wizerunku należy złożyć w Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach-Dziedzicach, którego siedziba znajduje się przy ulicy Ligockiej 1, najpóźniej do 30 października 2020 roku, do godziny 13.00. Prace dostarczone po terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej gminy Czechowice - Dziedzice 16 listopada 2020 roku.

"Ziemię szanujemy - śmieci segregujemy" - konkurs ekologiczny
"Ziemię szanujemy - śmieci segregujemy" - konkurs ekologiczny · fot. Sanit-Trans


Organizatorami konkursu plastycznego pod hasłem "Ziemię szanujemy śmieci segregujemy" są konsorcjum firm "Sanit - Trans" i "Eko Plus S.C.".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.