czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 1408

Gdzie na wakacje z dziećmi z Bonem Turystycznym?

Materiał partnera:

Przysługujące wielu rodzicom i ich dzieciom bony turystyczne sprawiły, że planowanie wakacji (a szczególnie ich kosztów) stało się znacznie prostsze. Jeżeli nie wykorzystaliście tych bonów w ledwo co minione wakacje, to być może zechcecie to zrobić w następne wakacje - szczególnie, że bony te są ważne aż do końca marca 2022 roku! Sprawdźmy więc, gdzie warto zawitać na wakacje z dzieckiem z bonem turystycznym!

Gdzie na wakacje z dziećmi z Bonem Turystycznym?


Jak już wspomnieliśmy, bon turystyczny o wartości 500 złotych (o ile jeszcze go nie wykorzystaliście) jest ważny do końca marca 2022 roku. Płatność bonem można zrealizować w obiektach zweryfikowanych przez Polską Organizację Turystyczną - a ta lista stale się rozrasta i do następnych wakacji powinna być jeszcze bardziej okazała! Płatność w wybranym przez was obiekcie również jest całkiem prosta. Wystarczy podać Wasz indywidualny kod recepcjoniście, następnie po zalogowaniu zostaje on wpisany specjalny panel akceptacji płatności, po czym otrzymamy SMS z kodem potwierdzającym realizację płatności. To wszystko! Sami widzicie, że jest to niezwykle proste! Bonem można zapłacić za usługę hotelarską czy udział w imprezie turystycznej.

Wakacje z dzieckiem nad morzem-gdzie z bonem?Zdecydowanie najpopularniejszym regionem na wakacyjny wypad pozostaje piękne polskie morze. Nie ma w tym nic dziwnego - w końcu nie każdy ma na co dzień bliskość bryzy morskiej oraz prażącego słońca na plaży! Jednak Bałtyk to nie tylko plaże, to również doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku: rowery, sporty wodne i bardzo bogata oferta atrakcji do zwiedzania całymi rodzinami. Nie ma się więc czemu dziwić, że tak chętnie wybieramy się nad morze! Wśród listy ośrodków, w których możemy wykorzystać bon, znajdziemy naprawdę zróżnicowane obiekty, ciągnące się od Świnoujścia, przez Półwysep Helski aż do miejscowości położonych na Mierzei Helskiej! Niezależnie czy mówimy o hotelach, czy pensjonatach - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Gdzie na wakacje z dziećmi z Bonem Turystycznym?


Według nas jednym z najlepszych miejsc, gdzie można wykorzystać bon turystyczny, jest Pensjonat Wojciech we Władysławowie. Nieco oddalony od ścisłego centrum tej popularnej miejscowości nadmorskiej, jednak wciąż oferujący bliskość plaży i morza. Rodzice na pewno docenią też dwie sale zabaw dla dzieci oraz programy animacji, dzięki którym nikt się nie będzie nudził. To zdecydowanie jedno z lepiej ocenianych miejsc na wczasy z dzieckiem nad morzem - warto sprawdzić ich aktualne oferty.

Wakacje z bonem turystycznym - w górachJeżeli nie wyjazd nad morze, to może nadszedł czas na wyjazd w góry? Tam także znajdziemy ogromne miejsc, które zostały wpisane na listę Polskiej Organizacji Turystycznej. Lista miejscowości, w których można wykorzystać swój bon 500+ jest naprawdę imponująca: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska Karpacz, Ustroń czy Wisła... a to oczywiście nie wszystko. Przeróżne obiekty położone w górach oferują to, co najbardziej kochają rodzice z dziećmi - wygodne pokoje, sale zabaw dla dzieci, czy też programy animacyjne, pozwalające dzieciom poddać się zabawie, a rodzicom... chwilę oddechu. Zaufajcie nam, tutaj naprawdę jest gdzie zawitać przy najbliższych wakacjach, także powinniście wziąć pod uwagę wakacyjny wyjazd w góry!

Wakacje z bonem turystycznym - MazuryNaturalnie wiemy też o tym, że duża część z was jest zainteresowana wyjazdem na Mazury - i wcale się temu nie dziwimy! Ten rejon naszego kraju ma coś niesamowitego, a mnogość i różnorodność obecnych tu jezior tylko zachęca do ponownego powrotu w tą okolicę! Jak jednak wygląda sytuacja związana z wykorzystywaniem bonu turystycznego? Otóż... jest tu fenomenalnie! Bon turystyczny o wartości 500 złotych można tu wykorzystać w zatrzęsieniu obiektów, zarówno w tych większych mazurskich miejscowościach, takich jak Giżycko, Mrągowo czy Mikołajki, ale też i tych mniej znanych w umysłach polskich turystów - niech za przykład posłużą Ryn czy Bogaczewo. Oczywiście możemy oczekiwać tego, że liczba obiektów realizujących bony turystyczne wzrośnie!

Gdzie na wakacje z dziećmi z Bonem Turystycznym?


Lista miejsc akceptujących Bon TurystycznyNajaktualniejszą bazę miejsc akceptujących Bon Turystyczny znajdziecie na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej bonturystyczny.polska.travel/ . Część portali publikuje własne zestawienia polecanych miejsc dla rodzin z dziećmi - to spore ułatwienie w odnalezieniu najciekawszych miejsc np. https://www.dzieckowpodrozy.pl/gdzie-wykorzystac-bon-turystyczny-noclegi-lista-miejsc-obiektow/.

Sami więc widzicie, że niezależnie od tego, gdzie chcecie pojechać ze swoimi - nad polskie morze, w góry czy nad jedno z jezior na Mazurach - możecie sfinansować część pobytu przy pomocy bonu turystycznego! Jeżeli więc jeszcze tego nie zrobiliście, to może w kolejne wakacje nadejdzie fenomenalny moment na skorzystanie z pomocy oferowanej przez nasz rząd?