czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2020
  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 4032

[ZDJĘCIA] Jesienna wystawa drobnego inwentarza za nami

Za nami:

Sprzyjająca pogoda oraz fakt, że w bieżącym roku nie odbyła się żadna plenerowa impreza w naszym regionie przełożyły się na rekordową frekwencję.

Reklama

Jesienna wystawa drobnego inwentarza za nami - 3-4.10.2020 · fot. Mariusz Gwóźdź


Liczne atrakcje towarzyszące wystawie sprawiły, że nikt się nie nudził. Poza wystawą zwierząt inwentarskich można było obejrzeć ekspozycje staroci, minerałów, skamieniałości, owadów i skorupiaków.
W świeżo wyremontowanym pomieszczeniu "gadziarni" podziwiać egzotyczne gady i ptaki.

Szkoła ogrodnicza z Bielska-Białej przygotowała kiermasz roślinny a na zorganizowanej przez hodowców loterii fantowej można było wylosować miedzy innymi kury, kaczki, gęsi, króliki i gołębie wspierając jednocześnie organizatorów wystawy.

Dla smakoszy przygotowane były pyszne wypieki Koła Gospodyń Wiejskich "Zabrzeżanki", produkty z ekologicznej pasieki Gospodarstwa Zawada oraz kiełbaski wędzone na miejscu przez samych hodowców.
W niedzielę o godzinie 15:00 puchary za najlepsze okazy zwierząt wręczali hodowcom Członek Zarządu powiatu bielskiego pani Barbara Adamska oraz Przewodniczący Rady Miasta pan Damian Żelazny.

- Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie wystawy w tych trudnych czasach. Przede wszystkim zaś dziękujemy wszystkim zwiedzającym, za okazane zainteresowanie, liczne wyrazy sympatii i dostosowanie się do wymogów sanitarnych obowiązujących na wystawie. Wierzymy, że za rok, oby w normalnych warunkach będziemy znowu Was gościć na "Jesiennej Wystawie 2021" - podkreślają organizatorzy wydarzenia. - Z ciekawostek nasza wystawa była jedną z 3 tego typu jakie odbyły się w tym roku w Polsce i jak widać chyba ostatnią - dodają.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.