czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2020
  • wyświetleń: 3735

Koronawirus: Tygodniowy raport epidemiczny z gminy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W tygodniu od 21 do 28 września w gminie Czechowice-Dziedzice wykazano 6 nowych zakażeń koronawirusem - tak wynika z najnowszych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej. Przedstawiamy tradycyjny, tygodniowy raport epidemiczny z naszej gminy.

Reklama

koronawirus, choroba, temperatura, termometr
Tygodniowy raport epidemiczny z gminy · fot. pixabay.com


Od początku epidemii w gminie Czechowice-Dziedzice koronawirusem zakaziło się 191 osób - względem poprzedniego raportu epidemicznego z 21 września odnotowano wzrost zachorowań na COVID-19 o 6 przypadków. Po jednym zakażeniu odnotowano w środę, 23 września, sobotę, 26 września oraz w poniedziałek, 28 września. Trzy zachorowania na SARS-CoV-2 odnotowano w niedzielę, 28 września. Liczba osób zmarłych z powodu COVID-19 pozostaje bez zmian i nadal wynosi 2.

Do tej pory 177 mieszkańców naszej gminy wygrało walkę z COVID-19 - w ciągu tygodnia przybyło dwóch nowych ozdrowieńców.

Obecnie 3 czechowiczan jest hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych, a 26 przebywa w kwarantannie domowej. Jeden mieszkaniec naszej gminy jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj