czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 1593

Wynajem długoterminowy aut - czy warto?

Materiał partnera:

Potrzebujesz samochodu i zastanawiasz się nad kupnem lub leasingiem? Dowiedz się, dlaczego żadna z tych opcji nie jest tak atrakcyjnym rozwiązaniem, jak długoterminowy wynajem auta.

Wynajem długoterminowy aut - czy warto?


Inwestycja rozłożona w czasieJeśli chodzi o elastyczność finansowania, wynajem długoterminowy aut nie ma sobie równych. Wysokość comiesięcznych rat ustalana jest indywidualnie i przystosowana do Twoich możliwości. Oczywiście, kupno samochodu na własność czy leasing też mogą wiązać się z rozłożeniem płatności na raty, jednak są one wielokrotnie wyższe niż te, które przyjdzie Ci płacić, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług wypożyczalni. Mało tego, odchodzą Ci wszelkie koszty związane z bieżącą eksploatacją, naprawami, ubezpieczeniami czy przeglądami. Wynajmujący bierze je bowiem na siebie. Co zatem składa się na czynsz w przypadku najmu samochodu na długi okres? Okres wynajmu, przewidywana utrata wartości auta w czasie, w którym będzie obowiązywała umowa oraz marża wypożyczalni. Po zsumowaniu wychodzi kwota o wiele bardziej atrakcyjna niż w przypadku kupna czy leasingu.

Użytkowanie auta bez zbędnych troskZarówno jeśli chodzi o zakup samochodu na własność, jak i leasing, nawet jeśli oferowany jest Ci dość atrakcyjny system ratalny, wspomniane koszty bieżącej eksploatacji, napraw, przeglądów i ubezpieczeń leżą po Twojej stronie. W przypadku wynajmu długoterminowego, nie musisz się tym absolutnie martwić. Mało tego, na czas naprawy czy konserwacji albo w przypadku wypadku samochodowego, wypożyczalnia dostarcza Ci auto zastępcze. Wszelkie usługi naprawcze czy serwisowe świadczą autoryzowani dealerzy. Masz również dostęp do całodobowej pomocy drogowej oraz do pełnej obsługi klienta. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom, nie musisz martwić się w zasadzie o nic, poza regularnym płaceniem rat wynajmu długoterminowego, pełnym bakiem i - od czasu do czasu - wizytą na myjni samochodowej.

Modele aut z każdej półkiDługoterminowy wynajem samochodów ma jeszcze jedna, główną zaletę, która sprawia, że daleko w tyle zostawia swoich konkurentów - zakup auta na własność i skorzystanie z usługi leasingu. Chodzi o dostęp do szerokiej gamy najpopularniejszych pojazdów z każdej półki, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Potrzebujesz samochodu klasy premium, rodzinnego, dostawczego, małego, średniego, a może jeszcze innego? Dla większości topowych wypożyczalni nie stanowi to absolutnie żadnego problemu, ponieważ dysponują pokaźną i zróżnicowaną flotą. Dzięki temu możesz użytkować dokładnie takie auto, o jakim marzysz, nie martwiąc się o to, że zostaniesz z pustym kontem czy portfelem.

Jeśli po przeczytaniu naszego krótkiego poradnika wiesz już, że to rozwiązanie jest dla Ciebie, postaw na wynajem długoterminowy aut Hitachi Capital Polska. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści z przyjemnością doradzą Ci, na jaki samochód z szerokiej oferty firmy się zdecydować i zaproponują atrakcyjne warunki finansowe. A Ty? Zasiądziesz za kółkiem wymarzonego samochodu, nie ponosząc zbyt dużych kosztów miesięcznych. A gdy zapragniesz zmiany samochodu, z pomocą Hitachi Capital Polska zrobisz to bez żadnego problemu. Jak widzisz, tak niewiele potrzeba, by jeździć takim autem, jakim dokładnie chcesz i nie martwić się o zasobność portfela. Warto skorzystać z tej możliwości już dziś!