czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2003
  • wyświetleń: 765

Podziękowania

Wszystkie książeczki, które przynieśliście do radia Mega FM dla chorego na nowotwór 7-letniego Kubusia z Czechowic-Dziedzic, zostały chłopcu przekazane. Bardzo za nie dziękujemy. Byliśmy z wizytą w domu Kubusia, by porozmawiać z jego rodzicami o stanie zdrowia chłopca i o tym w jaki sposób można mu pomóc...

Kubuś jest w tej chwili w Zabrzu, gdzie przechodzi siódmą już chemioterapię. Ratunkiem dla chłopczyka, jest autoprzeszczep szpiku, który może być przeprowadzony w Poznaniu. Rodzice chłopca nie mają samochodu, którym mogliby przewieźć dziecko z Zabrza do Poznania, ani pieniędzy na pokrycie kosztów przejazdu. Jednak, ponownie na apel o pomoc dla Kubusia, zareagowali słuchacze radia Mega FM. Chorego chłopczyka przewiezie z Zabrza do Poznania, własnym samochodem, słuchaczka z Katowic. Za okazaną pomoc jeszcze raz dziękujemy.


Iza / Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.