Wiadomości

  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 976

Podróżny must have na co dzień - mata do bagażnika

Materiał partnera:

Nieporządek i mnogość ładunków w bagażniku, czasami może doprowadzić do chaosu. Nie możemy się skupić na przyjemności z jazdy, kiedy odgłosy z bagażnika raz po raz mącą nasz spokój. Do tego dochodzi jeszcze brudna i zawilgocona tapicerka, która nie jest najlepszą wizytówką naszego auta. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest mata do bagażnika. Jakie funkcje i zalety posiada ten produkt?

Podróżny must have na co dzień - mata do bagażnika


Mata do bagażnika, która zapanuje nad chaosemNajwiększą zaletą maty do bagażnika jest przede wszystkim jej idealne dopasowanie do modelu samochodu. Dzięki dokładnemu wypełnieniu obrysu bagażnika, mata pokrywa całą wykładzinę. To zapewnia jej ochronę w każdej sytuacji. Funkcja organizera, który każdy przedmiot utrzymuje w przypisanym miejscu, zapewnia stabilność przewożonych rzeczy. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega również przesuwaniu się bagaży oraz samej konstrukcji maty, czyniąc Twój bagażnik czystym i uporządkowanym.

Funkcjonalność, trwałość, precyzjaMata stanowi znakomitą ochronę wykładziny przed wodą i zabrudzeniami. Wysoka krawędź ochronna, mierząca ok. 5 cm, jest idealną barierą dla zanieczyszczeń, chcących przedostać się na wykładzinę.

Na szczególną uwagę zasługuje również struktura maty. W zależności od marki i wersji wkładki, może mieć ona strukturę plastra miodu lub powierzchnię o budowie korytkowej. Oba warianty doskonale zbierają wodę i zanieczyszczenia. Sam wzór jest również bardzo estetyczny i nowoczesny. Dzięki temu Twój bagażnik może zamienić się w naprawdę przytulne i zadbane wnętrze.

Z pewnością doskonale znasz sytuację, kiedy otwierając bagażnik, zauważasz odbarwienia wykładziny, spowodowane promieniami UV. Z matą nie musisz się przejmować bezpośrednią ekspozycją bagażnika na słońce. Wykonana z najwyższej jakości materiału TPE mata, jest odporna na działanie słońca oraz uszkodzenia mechaniczne czy środki chemiczne. Już na etapie produkcji jest poddawana restrykcyjnym testom wytrzymałości. Dzięki temu służy wiele lat bez żadnych uszczerbków.

Dlaczego mata do bagażnika?Dzięki macie do bagażnika, oryginalna wykładzina się nie mechaci i nie uszkadza, co ma bezpośredni wpływ na wartość rynkową samochodu. Mata chroni kierowcę także przed czyszczeniem wnętrza bagażnika po każdym przewożeniu problematycznych przedmiotów. Nie ma obawy, że kiedy zapas płynu do spryskiwaczy czy olej silnikowy wyleją się we wnęce bagażowej, nie będzie można jej doczyścić. Mata do bagażnika nie przemaka i nie wchłania substancji.

https://www.carstyle.pl/mata-do-bagaznika/


Czyszczenie maty do bagażnikaCzysty bagażnik każdego dnia to powód do dumy i znakomita wizytówka Twojego samochodu. Właśnie dlatego mata została zaprojektowana w taki sposób, aby jej czyszczenie było niezwykle łatwe i szybkie. Mata ma za zadanie zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, dlatego wystarczy opłukać ją pod strumieniem wody lub myjką ciśnieniową. Elastyczność materiału ułatwi Ci wyciąganie maty z bagażnika bez obaw, że woda i zanieczyszczenia przedostaną się na wykładzinę samochodu.

Jeśli chcesz umilić sobie prowadzenie auta, a przy tym ułatwić codzienne obowiązki, w których Twój samochód bierze bezpośredni udział, mata do bagażnika szyta na miarę będzie idealnym wyborem.