Wiadomości

  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 5461

Trwa zbiórka na modernizację placu zabaw przy Przedszkolu nr 10

Rada Rodziców razem z dyrekcją Przedszkola Publicznego nr 10 znajdującego się przy ulicy Nad Białką 1b zorganizowali zbiórkę na doposażenie placu zabaw.

Zbiórka na modernizację placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Piotr Miścisz


- Jesteśmy największym przedszkolem na terenie gminy Czechowice - Dziedzice. Do naszego przedszkola uczęszcza 195 dzieci. W minionym roku budynek przedszkola zmienił swoje oblicze, poddany został termomodernizacji. Przy tak wspaniale odnowionym budynku przedszkola brakuje nam jeszcze pięknego placu zabaw, wyposażonego w bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci urządzenia ogrodowe - piszą organizatorzy na stronie zbiórki.

- Marzymy, żeby na terenie naszego placu zabaw pojawiły się nowe urządzenia, na których dzieci mogłyby spędzać czas - przecież tak bardzo jest im potrzebny ruch i zabawa. W realizację przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki ale... ceny urządzeń z atestami wciąż zbywają nas chłodnym i stanowczym - "To za mało"! - czytamy na stronie zrzutka.pl.- Większość osób dowiaduje się o naszej akcji od przyjaciół i znajomych. Nie pozostawaj bierny. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wsparcie, poinformuj o sprawie swoją rodzinę i znajomych. Może zechcą pomóc! Im szybciej zgromadzimy niezbędne środki, tym szybciej damy radość dzieciom. Bez Ciebie nam się nie uda. Zróbmy to! Zobaczmy szerokie uśmiechy zadowolonych, radosnych dzieci - podkreślają rodzice i dyrekcja PP nr 10.

Zbiórkę na doposażenie placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 10 można również wspomóc poprzez wpłaty na specjalne konto bankowe:
Rady Rodziców Przedszkole Publiczne nr 10
43 -502 Czechowice - Dziedzice
ul. Nad Białką 1 b
Nr konta 42 8453 0002 0000 2538 2000 0020.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.