czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2007
  • wyświetleń: 1936

Policjanci trzeci w wojewódzkim finale

St.post. Radosław Śwircz i st.post. Dawid Stwora, funkcjonariusze z Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, której podlega czechowicka jednostka, zajęli wysokie - trzecie miejsce w Wojewódzkim Finale XIV Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku 2007".

Reklama

W sześciu konkurencjach rywalizowało 39 patroli reprezentujących jednostki terenowe: komendy miejskie i powiatowe policji, pododdziały prewencji i samodzielne pododdziały prewencji.

Druga para reprezentująca Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej post. Iwona Jucha i st.post. Dariusz Popadyniec zajęła ósme miejsce. Na uwagę zasługuje, że post. Iwona Jucha otrzymała wyróżnienie za uzyskaną najwyższą liczbę punktów za najlepiej rozwiązany test wiedzy policyjnej.

W zawodach zwyciężył patrol z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Częstochowy, drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Zwycięzcy turnieju zostali wyróżnieni pucharami i okolicznościowymi dyplomami wręczonymi im przez insp. Marka Karolczyka I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, V-ce Marszałka Województwa Śląskiego Jarosława Kołodziejczyka i podinsp. Jarosław Kaletę Zastępcę Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

Śląski garnizon na szczeblu ogólnokrajowym reprezentować będzie drużyna z Częstochowy i Bielska-Białej. Zawodnikom życzmy dalszych zwycięstw!

KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.