Wiadomości

  • 8 października 2020
  • 11 października 2020
  • wyświetleń: 5684

Oszuści znów podszywają się pod Piotra Beczałę - artysta ostrzega

Otrzymaliście na messengerze informację o wygranej z konta "Piotr Beczała Live"? Uważajcie, to fejk! O tym, że oszuści znów podszywają się pod Piotra Beczałę poinformował sam artysta na swoim profilu na Facebooku.

Piotr Beczała
Piotr Beczała · fot. beczala.com


- Kochani, w związku z ostatnimi incydentami (wiadomości wysyłane do Was z fałszywego profilu Piotr Beczala Live) przypominam, że moje oficjalne konta na Facebooku i Instagramie opatrzone są niebieskim znaczkiem weryfikacyjnym. Nie zakładam i nie zamierzam zakładać kolejnych kont/profili/stron - poinformował Piotr Beczała na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

- Jeżeli ktokolwiek pisze do Was lub komentuje pod Waszymi postami podając się za mnie, a nie ma przy swojej nazwie niebieskiego znaczka weryfikacyjnego - jest to oszust. Proszę, bądźcie czujni i zgłaszajcie fałszywe konta i strony do administratorów Facebooka i Instagrama - dodał artysta.

konto, beczała, facebook
Oficjalne konta Piotra Beczały na Facebooku i Instagramie oznaczone są niebieskim znaczkiem · fot. www.facebook.com/PiotrBeczala


To nie pierwszy raz, kiedy oszuści podszywają się pod tenora z Czechowic-Dziedzic. O podobnej sprawie portal czecho.pl informował w czerwcu tego roku.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.