Wiadomości

  • 12 października 2020
  • wyświetleń: 926

Zakłady Optyczne Victoria - wiedza i profesjonalizm

Materiał partnera:

Zakład optyczny Victoria to firma istniejąca na rynku już od 1999 roku. Posiadamy szerokie spektrum doświadczeń oraz bogatą wiedzę specjalistyczną. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych optomerystów oraz okulistów, dzięki czemu można liczyć na profesjonalne oraz kompleksowe badanie wzroku wraz z odpowiednim doborem szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. Charakteryzuje nas uczciwość, wnikliwość oraz precyzja, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy usługę na najwyższym poziomie. Spośród innych optyków wyróżnia nas fakt, iż jesteśmy nie tylko sprzedawcami, ale także rzemieślnikami - od podstaw sami tworzymy Twoje okulary. Pracujemy na najlepszym, nowoczesnym sprzęcie optycznym, który umożliwia uzyskanie zadowalających rezultatów. Dbamy o to, aby nasze salony optyczne były zawsze otwarte na klientów - służymy pomocą, radą i kompleksową obsługą. Zakłady optyczne Victoria są także przystępnym miejscem dla dzieci. Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający w sposób bezdotykowy komputerowy pomiar frakcji. Nasze salony to miejsca, gdzie klient i jego dobro stawiane są zawsze na pierwszym miejscu

Zmieniamy się dla Was

˛

Nasze salony optyczne istnieją na rynku już od blisko ponad 21 lat. Od tego czasu nastały ogromne zmiany w zakresie leczenia wad wzroku oraz doboru odpowiedniej korekcji. Nasza firma zatrudnia jedynie wykwalifikowanych, przeszkolonych i posiadających odpowiednie kompetencje fachowców, którzy w profesjonalny i najlepszy sposób zadbają o Twoje oczy. Technologia idzie na przód a my staramy się za nią podążać, dlatego tez w naszych salonach optycznych Victoria znajdziesz nowoczesne rozwiązania, świeże pomysły i najnowsze propozycje. Wiemy jak ważny jest wzrok i prawidłowe jego funkcjonowanie, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby poprawić komfort widzenia każdej osoby, która tego wymaga.

Nasi pracownicy to ambitni oraz wnikliwi specjaliści. Posiadają na swoim koncie mnóstwo szkoleń, certyfikatów oraz zawodową praktykę, która umożliwia stosowne leczenie i stawianie prawidłowej diagnozy. Ponadto nasz personel nieustannie wysyłany jest na różnego rodzaju szkolenia, gdzie aktualizuje lub nabywa nową wiedzę, która znacząco usprawnia działanie naszego salonu. Pragniemy, aby każdy klient wychodząc od nas był zadowolony i przekonany o naszym profesjonalizmie.

Nasze salony optyczne znajdują się aż w 8 miastach w Polsce, są to: Jaworzno, Szczekociny, Krzeszowice, Zawiercie, Pilica oraz Trzebinia.

W naszych zakładach optycznych można także zrealizować recepty na okulary z Narodowego Funduszu Zdrowia. Wówczas wysokość refundacji uzależniona jest od mocy szkieł, a także wieku osoby, dla której są one przeznaczone.

Kim jesteśmy?Zakłady optyczne Victoria, to firma z wieloletnim stażem i zgromadzonym doświadczeniem. Posiadamy osiem salonów optycznych w różnych miastach w Polsce, wyposażonych w specjalistyczne gabinety okulistyczne i nowoczesny sprzęt. Jesteśmy właścicielami także dwóch pracowni optycznych (szlifierni), które umożliwiają nam odpowiednią pracę nad wyrobem okularów.

Nasze salony optyczne oferują kompleksową obsługę w zakresie badania wzroku, doboru szkieł korekcyjnych oraz rozpoznawania innych schorzeń związanych z oczami. Do nas można zgłosić się z każdym problemem dotyczącym widzenia. W naszych salonach nie tylko kupisz okulary, ale uzyskasz specjalistyczną poradę i różnoetapowe badanie narządu wzroku.

Posiadamy także specjalistyczne podejście w stosunku do dzieci - oznacza to, że badanie wzroku u najmłodszych nie stwarza nam żadnego problemu i przebiega w miłej oraz sympatycznej atmosferze, niestresującej najmłodszych.

Jesteśmy specjalistami widzenia, oznacza to, że posiadamy w swojej ofercie tak zwany trening widzenia, który znacząco usprawnia układ wzrokowy.

Zajmujemy się leczeniem zeza oraz niedowidzenia. Specjalizujemy się również w doborze soczewek kontaktowych oraz uczymy jak się z nimi prawidłowo obchodzić.

Optomerysta a okulista - jaka jest różnica?Okulista to lekarz, który zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób oczu. Posiada on odpowiednie kompetencje do wystawiania recept oraz ma uprawnienia do wydawania różnego rodzaju zaświadczeń, np. do prawa jazdy, medycyny pracy lub stwierdzające ubytek widzenia. Może także badać wadę refrakcji oraz dobrać odpowiednia korekcję.

Optomerysta to specjalista, który zajmuje się badaniem oraz prawidłową korekcją wad wzroku. Jego zadaniem jest dobranie i dostosowanie odpowiedniej mocy szkieł do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Optomerysta zajmuje się także badaniem akomodacji, widzenia obuocznego oraz treningiem wzrokowym.

W naszych salonach optycznych Victoria (http://www.optyka-victoria.pl/) pracują zarówno okuliści jak i optomeryści. Pozwala to zapewnić Państwu najlepszą opiekę oraz usługę zawierającą kompleksowe badanie wzroku oraz prawidłowy dobór soczewek okularowych.

Duży wybór, szeroka oferta - tylko u nas!Nasze salony optyczne Victoria wyposażone są w najmodniejsze kolekcje oprawek okularowych, co umożliwia dopasowanie i odpowiedni dobór dla każdego, w każdym wieku. Posiadamy marki znanych projektantów, jak i te nieco mniej znanych. U nas znajdziesz oprawki na każdą kieszeń, a okulary zrobisz w najlepszej cenie. Posiadamy także oprawki okularowe pochodzące z naszej produkcji, a więc możesz cieszyć się niepowtarzalnym i zindywidualizowanym stylem okularów skrojonym pod Twoje upodobania. Posiadamy także bogatą ofertę okularów przeciwsłonecznych, które w słoneczne dni są wybawieniem dla niejednej osoby z wadą wzroku.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto wybrać nasz salon optyczny Victoria?Nasze salony optyczne to miejsca, gdzie uzyskasz fachową poradę, profesjonalne badanie wzroku oraz okulary w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Cenimy sobie odpowiednią współpracę z klientem i robimy wszystko, aby osiągać najlepsze rezultaty. Pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, dlatego nasza oferta jest wysoce wyspecjalizowana oraz urozmaicona w różnorakie opcje. Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny, nowoczesność, tradycja i kompleksowe podejście oraz odpowiedzialny biznes. Zaufało nam już mnóstwo klientów, zaufaj i Ty!

Indywidualne podejścieZdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, iż oczy każdego z nas są różne i wymagają indywidualnego podejścia. Dbamy o to, aby każdy z Państwa dostał należytą opiekę oraz prawidłową diagnozę. Badanie rozpoczynamy od specjalistycznego wywiadu lekarskiego, na którym oczekujemy otwartych odpowiedzi i opisania swojego stanu widzenia. Następnie dokonujemy szczegółowego badania i staramy się postawić diagnozę oraz zastosować odpowiednie leczenie. Dzięki dobrej współpracy, wspólnie możemy osiągnąć wymierne rezultaty ułatwiające Twoje widzenie. Dzięki szczerych odpowiedzi na nasze pytania (rodzaj pracy, spędzanie wolnego czasu, inne dolegliwości i objawy) będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania.

Konkurencyjne cenyDzięki temu, że posiadamy aż osiem salonów optycznych i jesteśmy producentami szkieł oraz oprawek okularowych, możemy zaoferować najlepsze, najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne ceny na rynku. Nasza oferta jest bardzo szeroka i posiada szerokie spektrum rodzajów okularów. Posiadamy także specjalną ofertę dla osób z dużymi wartościami szkieł - oferujemy, bowiem takie rozwiązania jak szkła indeksowane, czyli zmniejszające grubość faktyczna danej mocy. Dzięki temu okulary wyglądają estetycznie a sam właściciel ich czuje niebywały komfort z ich użytkowania. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania, odpowiednie dla każdego klienta i jego możliwości finansowych. Oferujemy produkty jedynie najlepszej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty oraz atesty.

NowoczesnośćNasza firma sukcesywnie działa na rynku od blisko 21 lat i nieprzerwanie się rozwija oraz dąży do ulepszania różnych metod i technik pracy. Dokonujemy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dla Państwa znajdowały się nowoczesne rozwiązania, przystosowane do dzisiejszych możliwości. Dysponujemy także najlepszym, posiadającym najnowocześniejsze technologie sprzętem, niezbędnym do prawidłowego badania narządu wzroku oraz tworzenie niepowtarzalnych i wysoce specjalistycznych szkieł korekcyjnych, dzięki czemu możemy podejmować się napraw okularów oraz przyjmowania nawet nietypowych, trudnych do realizacji zamówień.

TradycjaNieprzerwanie działamy od 1999 roku i mamy na swoim konie wieloletnie doświadczenie, praktykę oraz setki zadowolonych klientów. Umożliwiło nam to zbudowanie odpowiednich fundamentów, które opierają się na wiedzy, zaufaniu i odpowiednim podejściu do klienta.

Kompleksowe, nieszablonowe podejścieJesteśmy miejscem, w którym uzyskasz kompleksowe badanie wzroku oraz zostanie postawiona prawidłowa diagnoza. Prawidłowo dobierzemy pomoce okulistyczne, w taki sposób, aby Twoje życie wyglądało jak najbardziej komfortowo. Dbamy o całokształt i cenimy sobie dobro naszych klientów.

Nasza firma gwarantuje największy i najlepszy wybór jeżeli chodzi o szkła korekcyjne i oprawki okularowe. Oferujemy cały proces doboru nowych okularów - od specjalistycznego badania, po wybór oprawek, na wykonaniu kończąc. Jesteśmy znaną marka, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz zawodową praktykę. Można nam śmiało powierzyć swój wzrok.