Wiadomości

  • 13 października 2020
  • wyświetleń: 1905

Poznaj prosty sposób na przyciągnięcie klientów do ogródków zimowych z parasolami grzewczymi

Materiał partnera:

Jesień i zima to czas, kiedy spędzanie wolnych wieczorów w zacisznych i ciepłych miejscach ma szczególne znaczenie. Jeśli prowadzisz swoją restaurację czy hotel - każdy pomysł na przyciągnięcie klientów jest dla Ciebie z pewnością na wagę złota. Prowadzenie sezonowego ogródka podczas letnich miesięcy wymaga zorganizowania atrakcyjnej wizualnie przestrzeni przyciągającej wzrok. Nie oznacza to jednak wcale, że czas poza sezonem urlopowym musi być równoznaczny z przeniesieniem się wyłącznie do wnętrza lokalu. Wykorzystanie parasoli grzewczych może zrewolucjonizować dotychczasową przestrzeń i przyciągnąć przechodniów do wstąpienia do lokalu.

1. Czym są parasole grzewcze?
2. Dlaczego parasole grzewcze to niezbędne wyposażenie restauracji i kawiarni?
3. Zadbaj o to, aby meble hotelowe były intuicyjne w obsłudze

Czym są parasole grzewcze?To urządzenia umożliwiające ogrzanie relatywnie niewielkich obszarów na zewnątrz. W większości przypadków są zasilane gazem z butli typu propan-butan. Specyfika ich działania opiera się wytwarzaniu promieniowania podczerwonego, które po przeniknięciu do powietrza i kontakcie z przedmiotami ulega przemianie w energię cieplną.

Opisywane sprzęty określa się także jako promienniki ciepła, a ich różnorodną ofertę można znaleźć na https://dominova.com.pl/.

Dlaczego parasole grzewcze to niezbędne wyposażenie restauracji i kawiarni?Emitowane promieniowanie jest odczuwalne przez ludzi jako ciepło - to wystarczający powód, aby zachęcić klienta do spoczynku na takiej ogrzewanej przestrzeni. Oto przykładowe rozwiązania: https://dominova.com.pl/parasole-grzewcze. Temperatura wynosząca nawet 20°C jest odczuwalna w promieniu kilku metrów - pozwala to zatem na strategiczne rozplanowanie rozmieszczenia parasoli grzewczych na terenie ogródka zimowego w restauracji czy na hotelowym tarasie - tu idealnie sprawdzi się parasol grzewczy gazowy Etna.

Zapewnienie przytulnej atmosfery i ogrzewanej przestrzeni dla gości to priorytet dla wielu właścicieli lokali gastronomicznych i wypoczynkowych.

Zadbaj o to, aby meble hotelowe były intuicyjne w obsłudzeProstota użytkowania promienników ciepła to jedna z pożądanych cech tych urządzeń. W swojej codziennej pracy personel obsługuje wiele sprzętów, warto zatem dążyć do maksymalnego upraszczania tych procesów. Intuicyjna obsługa parasoli grzewczych pozwoli je użytkować z powodzeniem przez długi czas bez obaw o uszkodzenie urządzenia.

Otoczenie z pewnością doceni szybko odczuwalne efekty w postaci ogrzanej przestrzeni, a inwestycja w zakupione urządzenia szybko się zwróci!