Wiadomości

  • 14 października 2020
  • wyświetleń: 1323

Nawet 240 tysięcy złotych dotacji na stworzenie nowych miejsc pracy

Od 1 stycznia Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej będzie prowadził nabory wniosków o dotacje na tworzenie miejsc pracy dla istniejącego przedsiębiorstwa społecznego lub utworzenie nowego podmiotu spełniającego kryteria przedsiębiorstwa społecznego lub przekształcenie podmiotu ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszenia, spólki not for profit) w przedsiębiorstwo społeczne.

Dotacja na rozwój działalności
Nawet 240 tysięcy złotych dotacji na stworzenie nowych miejsc pracy


Jak to działa?

Jeśli chcesz utworzyć nowe przedsiębiorstwo społeczne lub zarządzasz organizacją pozarządową i chcesz ją rozwijać, tworzyć nowe miejsca pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, możesz otrzymać bezpłatne wsparcie doradcze i konkretne wsparcie finansowe na każde miejsce pracy w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej obszaru bielskiego (OWES).

Jak skorzystać ze wsparcia?

Skontaktuj się z Animatorkami OWES. W trakcie rozmowy dowiesz się wszystkich szczegółów związanych z zakładaniem Przedsiębiorstwa Społecznego, terminów kolejnych naborów i warunków, które należy spełnić, żeby zostać wpisanym na listę Przedsiębiorstw Społecznych prowadzoną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Następnie Animatorki skierują Cię do konkretnego doradcy biznesowego lub popracują z Tobą nad Twoim pomysłem na biznes społeczny.

Całe wsparcie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej jest bezpłatne. Szczegóły naborów można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.