Wiadomości

  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 2069

Nocna przerwa w dostawie wody. Tym razem na Górnych i Podraju

Mieszkańcy kolejnej części Czechowic-Dziedzic muszą liczyć się z nocną przerwą w dostawie wody. Tym razem, w związku z modernizacją magistrali wodociągowej, wody nie będą mieli mieszkańcy Czechowic Górnych, Podraja, Pruśca oraz dwóch posesji znajdujących się przy ulicy Pasieki.

kanalizacja, węzeł zasuw
Nocna przerwa w dostawie wody. Tym razem na Górnych i Podraju · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


- W związku z modernizacją magistrali wodociągowej, prowadzoną przez firmę zewnętrzną w ramach zadania "Rozbudowa cmentarza komunalnego w Czechowicach-Dziedzicach - przebudowa kolidującej infrastruktury podziemnej" zleconego przez Urząd Gminy w trybie przetargowym, planowane jest włączenie nowego odcinka wodociągu Ø 250mm o długości 1033 metrów do sieci PWiK - informuje czechowicka spółka miejska.

W związku z tymi pracami nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z obszaru Czechowic Górnych, Podraja oraz Pruśca. Ponadto woda nie będzie dostarczana do posesji znajdujących się przy ulicy Pasieki 2 oraz 7. PWiK planuje przerwę w dostawie wody dla tych części Czechowic-Dziedzic w nocy z 16 na 17 października - od godziny 22.00 w piątek do godziny 6.00 w sobotę.

mp / czecho.pl

źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.