Wiadomości

  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 3324

Czechowicki wydział komunikacji zamknięty dla petentów

Ważna informacja dla osób, które dziś chciały załatwić swoje sprawy w powiatowym wydziale komunikacji i transportu w Czechowicach-Dziedzicach. Z powodu przypadku zakażenia COVID-19 u jednego z pracowników Starostwo Powiatowe musiało zamknąć placówkę.

Wydział komunikacji i transportu starostwa powiato
Czechowicki wydział komunikacji zamknięty dla petentów · fot. BM / czecho.pl


- Lokal zostanie zdezynfekowany i przywrócony do użytku, od poniedziałku 19 października wznowimy w nim przyjmowanie klientów - informuje Magdalena Fritz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

- Do tego czasu wszystkich umówionych do czechowickiego oddziału mieszkańców zapraszamy do wydziału komunikacji w budynku starostwa przy ul. Piastowskiej 40 w Bielsku-Białej. Dzisiaj w czwartek pracujemy do godz. 16:30. Jutro, w piątek przyjmujemy mieszkańców od 7:30 do 13:30. W związku z nagłą sytuacją nie jest możliwy w bielskim wydziale odbiór dowodu rejestracyjnego oraz odbiór prawa jazdy. Przepraszamy za te utrudnienia - dodaje Fritz.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.