Wiadomości

  • 16 października 2020
  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 5341

Czechowicki UM wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

Od poniedziałku, 19 października, do odwołania, czechowicki Urząd Miejski wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców. Jak informuje UM, taką decyzję podjęto w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz jego pracowników. W poniedziałek czechowicki UM poinformował również, że nieczynna jest też kasa magistratu.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


- Decyzję podjęto zgodnie z obowiązującymi przepisami rozporządzenia Rady Ministrów Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 1758) - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak poinformował czechowicki Urząd Miejski w specjalnym komunikacie, przyjmowanie stron ogranicza się do spraw absolutnie koniecznych, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Kontakt z poszczególnymi wydziałami i biurami znajdziesz tutaj.

- Jednocześnie informujemy, że Urząd Miejski przez cały czas realizuje swoje zadania. Sprawy, w miarę możliwości, można załatwić w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej, poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą platformy ePUAP. Podania można składać również w skrzynce podawczej wystawionej w holu Urzędu Miejskiego - wejście przy placu Jana Pawła II 1 - informują urzędnicy.

Od poniedziałku, 19 października do odwołania nieczynna jest również kasa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Regulowanie płatności będzie możliwe za pośrednictwem przelewów bankowych.

Numer Rachunku Bankowego:

Bank PKO BP S.A. Oddział Bielsko-Biała

68 10201390 0000 68 02 0024 9680

Uwaga! kasa Urzędu Miejskiego - czynna w ograniczonym zakresie.

- Decyzja o zamknięciu budynku Urzędu Miejskiego dla osób z zewnątrz spowodowana została stanem wyższej konieczności. Licząc na Państwa zrozumienie przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności i utrudnienia - podkreśla czechowicki magistrat.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.