Wiadomości

  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 3906

Kolejne mecze MRKS Czechowice-Dziedzice zostały przełożone

W najbliższy weekend nie będzie dane żadnej drużynie MRKS Czechowice-Dziedzice przystąpić do sportowej rywalizacji. Wszystkiemu winne są stan murawy na boisku gości oraz koronawirus.

TerazWCzechowicach,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Stadion,MOSiR,Legionów,fotodnia,instagram
Kolejne mecze MRKS Czechowice-Dziedzice zostały przełożone · fot. czecho.pl


Po raz drugi z rzędu czwartoligowcy z MRKS Czechowice-Dziedzice nie staną do walki o punkty, bowiem tym razem z powodu złego stanu boiska GKS Radziechowy-Wieprz, zaplanowany na najbliższą sobotę pojedynek 13. kolejki IV ligi śląskiej, gr.II z tym rywalem został przełożony przez Komisję ds. Rozgrywek ŚLZPN na 21 listopada (godz.13.00).

Jeszcze większego pecha mają gracze rezerw MRKS-u, bowiem już szósty raz w sezonie (!) ich potyczka nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie. Podopieczni Marcina Sztorca w niedzielę mieli na własnym stadionie mierzyć się z LKS Rudołtowice-Ćwiklice, jednak przeciwnik poinformował dzisiaj o wystąpieniu zagrożenia epidemicznego w swoim obozie i prowadzący rozgrywki Podokręg Tychy zadecydował o przełożeniu tej konfrontacji na 22 listopada (godz.13.00).

- Pozostaje mieć zatem nadzieję, iż storpedowaną przez pandemię COVID-19 rundę jesienną uda się jakoś dograć w całości, choć patrząc na ostatnie doniesienia z kraju i ze świata, szansa na to maleje z dnia na dzień - podkreśla klub na swojej stronie internetowej.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj