Wiadomości

  • 19 października 2020
  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 18697

Dwie przychodnie z naszej gminy zamknięte przez kwarantannę

Od pani Katarzyny, jednej z naszych czytelniczek otrzymaliśmy informację, że od kilku dni zamknięte są przychodnie znajdujące się przy ulicy Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach oraz Miliardowickiej w Ligocie. Okazuje się, że obie placówki są nieczynne przez kwarantannę oraz izolację, którymi są objęci ich pracownicy.

Przychodnia bestwińska
Przychodnia przy ulicy Bestwińskiej 15, komunikat na drzwiach - 19.10.2020 · fot. mp / czecho.pl


- W gminie Czechowice-Dziedzice zamknięte są dwie przychodnie - przy ulicy Bestwińskiej w Czechowicach Południowych i przy Miliardowickiej w Ligocie. Od kilku dni nie można się do nich dodzwonić, nigdzie nie ma żadnej informacji o zamknięciu placówek. Jedynie na drzwiach wisi informacja, że przychodnie są nieczynne - napisała do nas w piątek pani Katarzyna, jedna z naszych czytelniczek.

Jak się okazuje, obie przychodnie wstrzymały przyjmowanie pacjentów ze względu na kwarantannę oraz izolację, którymi został poddany personel placówek w Ligocie i przy ulicy Bestwińskiej. Taka informacja pojawiła się w sobotę w internecie, również na stronie internetowej NZOZ "Ubezpieczalnia", która zarządza przychodniami. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo dokładnie, kiedy te dwie placówki zostaną otwarte, ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna.

Wszystkich pacjentów przyjmuje za to Przychodnia nr 1 znajdująca się przy ulicy Sienkiewicza, należąca do NZOZ "Ubezpieczalnia", co potwierdza również pani Katarzyna, z którą skontaktowaliśmy się we wtorek. - Dodzwoniłam się do rejestracji, która przełączyła mnie do lekarza. Dostałam dalsze L4, leki i zlecenie na wymaz - mówi portalowi czecho.pl czechowiczanka.

Jak poinformowano nas w NZOZ "Ubezpieczalnia", wszyscy pacjenci mają zapewnione świadczenia w Przychodni nr 1 znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza 8, codziennie od godziny 8.00 do 18.00. Pracują również poradnie specjalistyczne. Pacjenci mogą skorzystać z teleporad, wizyt osobistych po teleporadzie oraz wizycie domowej, również po teleporadzie. Obowiązkowa jest rejestracja telefoniczna, którą można dokonać pod numerami telefonów 32 215 32 41, 885 200 239, 32 215 24 73 oraz 885 200 541.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj