Wiadomości

  • 21 października 2020
  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 1907

Szkolenia online dla rodziców, opiekunów i wychowawców

Za nami:

Biuro ds. Profilaktyki Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w najbliższym czasie organizuje dwa szkolenia on-line. Autorem szkoleń i zarazem osobą prowadzącą jest prof. Jakub Andrzejczak.

laptop, komputer, biznes, przedsiębiorca
Szkolenia online dla rodziców, opiekunów i wychowawców · fot. freeimages.com


Pierwsze szkolenie "Świat cyfrowy a rozwój dziecka" adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i odbędzie się w poniedziałek, 26 października 2020 roku o godzinie 17.00.

Drugie szkolenie "Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży" adresowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców i nauczycieli dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży - odbędzie się w środę, 28 października 2020 roku o godzinie 17.00

Szkolenia są bezpłatne i skierowane są do rodziców, opiekunów, wychowawców, osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na szkolenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom do dnia 23 października 2020 roku wyłącznie drogą mailową (adres: ppu@um.czechowice-dziedzice.pl) przy użyciu załączonego formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu Biura 32 2147161 lub 2147177 (kierownik).

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.